Bayi - Servis Ağı

güren metal bayi servis

Satış Öncesi Hizmetler

Doğru pompa ve malzeme seçiminde, deneyimli satış ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Pompa bilgileri detaylıca incelenecek ve hatalı pompa seçimi önlenecektir. Teknik Ekibimiz aynı zamanda sizlere pompa tesisatınızın kurulumunda doğru ekipmanların seçimi konusunda tavsiyelerde bulunarak ve pompa istasyonları planlamasında da yardımcı olacaktır.

Satış Sonrası Hizmetler

Servis Bakım Onarım Türkiye'nin değişik bölgelerindeki çeşitli atölyelerde yetkili temsilciliklerimide size bakım ve onarım servisi verilmektedir. Aynı servisler fabrika için fabrikamızda da büyük bir onarım atölyemiz mevcuttur.

Yedek Parça Temini

Küçük onarımlar için gerekli tüm yedek parçalar yetkili servislerimizde ve bunların dışındaki diğer tüm yedek parçalar ise fabrikamızdaki stokta mecvuttur.

Teknik Destek

Uygulamada karşılaşmış olduğunuz zorluklarda ve prolemlerde teknik servis ekibimiz size telefon veya faks aracılığıyla yahut bizzat tesisnize gelerek yapacağı keşiflerle yardımcı olacaktır. 

  • star pompa komm deeps markaları

    1991 yılında tek bir pompa tipinin imalatıyla ticari hayatına başlayan firmamız, halen aynı heyecan ile çalışmalarına devam etmektedir. Su ve atıksu pompalarıyla dolu dolu geçen 23 yıl içinde Star Pompa imalat çeşitliliğini 500 farklı tipin üzerine taşımış ve elektrik motoru dahil pompayı komple üretebilir hale gelmiştir.  [Devamı...]

hayal yazılım

Star Pompa tüm hakları saklıdır.